ARBOR MTF 10W-30/20L UTTO olaj
-10%
VAN
Raktárkészlet:
ARBOR MTF 10W-30/20L UTTO olaj
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
A PETRONAS Arbor MTF 10W-30 egy prémium sebességváltó olaj (U.T.T.O.), amelyet mezőgazdasági és
megoldás a mindennapi kemény munka során szükséges nagy és folyamatos teljesítmény biztosításához,
megóvva fáradhatatlanul dolgozó gépeit a teljesítményveszteségtől és a nem tervezett leállásoktól.
A PETRONAS Arbor MTF 10W-30 alkalmazható sebességváltókban, véglehajtásokban, hidraulikus
rendszerekben és a mezőgazdasági traktorok és gépek olajfürdős féktárcsáinál.
Specifikációk:
 API GL-4
Jóváhagyások:
 ZF TE-ML 03E, 05F, 17E, 21F
Teljesítményszint:
 AGCO POWERFLUID 821XL
 Allison C4
 CAT TO-2
 Denison HF-0/HF-2
 John Deere JDM J20C
 Massey Ferguson CMS M1145
 Massey Ferguson CMS M1143
 NH 410 B
 Fendt
 FNHA-2-C-201.00
 Ford ESN-M2C134-D
 MAT 3525
 HCE-102
 Kubota UDT Fluid
 Valtra G2-08, G2-B10
 VCE WB 101
 SDFG OT-1891
Adatok
SAE
A közlekedési kenőanyagoknál használatos viszkozitási osztály.
10W-30